Erzurum Şehir Rehberi Android Uygulamamız Yayında

0
289 kez görüntülendi
Erzurum Şehir Rehberi Android Uygulamamız Yayında
Erzurum Şehir Rehberi Android Uygulamamız Yayında

Erzurum Şehir Rehberi Android Uygulamamız Yayında

Yeni geldiğiniz bir şehirde hastanenin nerede olduğunu bilemiyor olabilirsiniz, yada hastaneden çıktıktan sonra nöbetçi eczane aramak zorunda kalabilirsiniz. Bir hafta sonu sabahı ailenizle birlikte kahvaltı yapabileceğiniz bir mekan arayabilirsiniz. Aracınız yok ve bir taksiye ihtiyaç duyuyor iseniz aradığınız taksiyi bu uygulama içerisinde bulabilirsiniz.

Erzurum’a gezmeye gelenler için harika bir gezi rehberi de bu uygulama içerisinde. Uygulama yeni olduğu için elbette ki bazı eksiklikleri olacaktır. Bu konuda sizlerede iş düşmekte. Eksik gördüğünüz yerleri bize bildirerek hep birlikte uygulamamızı geliştirebiliriz.

Uygulama şu an geliştirilme aşamasında olduğu için Play Store’da yer almıyor. Uygulamanın indirme linkini sitemizden vereceğiz. En kısa sürede Play Store’da yer alacağını düşünüyoruz. iOS işletim sistemi dışarıdan herhangi bir uygulama kabul etmediği ve az öncede belirttiğim üzere uygulama geliştirme aşamasında olduğu için sadece Android sürümü yayında olacaktır. İnşallah ilerleyen süreçlerde iOS sürümünü de yayınlamış oluruz.

( Uygulama geliştirme aşamasında olduğu için menüde daha sonra bazı değişiklikler olabilir)

Erzurum Şehir Rehberi Uygulamasını nasıl indirebilirim?

Yukarıda bahsettiğim gibi uygulamamız şimdilik Play Store’da yer alamayacak. Geliştirme sürecimiz sona erdiği zaman ve buradan gelecek olumlu yada olumsuz görüşlere göre ilerleyen zamanlarda Play Store’da yer alacaktır.

Aşağıda vermiş olduğumuz indirme linklerinden uygulamamızın apk dosyasını telefonunuza indirip yükle demeniz gerekmektedir. İlk indirme esnasında Play Store’dan indirmediğiniz için uygulamanın zararlı olabileceği konusunda uyarı alacaksınız. Bu konuda endişeniz olmasın. Android’in dışarıdan yüklenen uygulamalarla ilgili rutin bir uyarısıdır bu.

Yüklemede karşılacağınız ikinci uyarı bilinmeyen kaynaklardan yükleme uyarısı aşağıda ki gibi yüklemeye izin verin ve uygulama yüklenecek.

Aşağıda ki gibi uyarı alırsanız Ayarlar yazana tıklayın

Sonra ki aşamada Bilinmeyen kaynağa izin ver demeniz gerekiyor

Son olarak Bu uygulamayı yüklemek istiyor musunuz? Herhangi bir özel erişim gerektirmez yazan ekranın altında ki yükle bağlantısına tıklayıp uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Uygulama İndirme Linkleri

İndir

Yorumlar